קו אשראי

אופק קפיטל מתמחה בהעמדת קו אשראי לצורך התפעול השוטף של העסק והרחבתו. העמדת קו אשראי חוץ בנקאית מגדילה את קו האשראי הכוללת הזמינה עבור העסק ונועדה לשמור על תזרים מזומנים חיובי ויציב. אנו מעניקים ללקוחותינו ראש שקט בניהול העסק, מקטינים את התלות באובליגו הבנקאי, מאפשרים עמידה במועדי התשלום לספקים וגמישות בתנאי התשלום של הלקוחות.  כך, יכול בעל העסק לשפר את תנאי האשראי הניתן לו על ידי הבנקים והספקים, להגדיל את מחזור המכירות של העסק וחשוב מכל להתרכז בדבר החשוב באמת – ניהול העסק והרחבתו.

אנו מספקים ללקוחותינו קווי אשראי לצרכים רבים, בצורות שונות ומגוונות לרבות בצורות של הלוואות לטווח קצר עד בינוני, ניכיון צ'קים, פקטורינג, מימון רכש וספקים, מימון יבוא ומימון ציוד. באמצעות העמדת קו האשראי אנו מפתחים מערכת יחסים ארוכת טווח עם בעל העסק, לומדים את צרכיו ובמקרים רבים מגדילים את קו האשראי כאשר נפח הפעילות העסקית מתרחב.

יתרונות קבלת קו אשראי מאופק קפיטל

  • גיוון מקורות האשראי, הגדלת האובליגו הכולל של העסק והקטנת התלות בבנק
  • קו האשראי יאפשר לך להרחיב את העסק, להציע ללקוחות תנאי אשראי אטרקטיביים ולקבל תנאים משופרים מספקים
  • תהליך הענקת האשראי באופק קפיטל יעיל, פשוט ומהיר
  • אופק קפיטל מתמחה במתן אשראי לעסקים קטנים ובינוניים ומבינה היטב את הצרכים שלך
  • מרגע הפניה, דרך קבלת קו האשראי ולאחריו, תיהנה מיחס אישי, נגיש ומקצועי
שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

העסק שלך זקוק לאשראי זמין? השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי לידיעתך, בהתאם לחוק נתוני אשראי, בכוונת חברת אופק קפיטל אשראי עסקי בע"מ לקבל חיווי אשראי לגבי לקוח מלשכת אשראי בשאלה אם להעמיד אשראי / הלוואה שהתבקשו (לפי העניין). לשם קבלת החיווי לשכת האשראי תגיש לבנק ישראל בקשה לקבלת נתוני האשראי לגבי הלקוח הכלולים במאגר נתוני אשראי של בנק ישראל.

אלטרנטיבה חוץ-בנקאית איכותית ואמינה.
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם.