הלוואות גישור

הלוואת גישור הינה הלוואה שניתנת על סמך כספים שהלווה אמור לקבל בעתיד. תקופת הלוואת הגישור ידועה וקבועה מראש ונועדה לאפשר ניצול הזדמנות עסקית, עמידה בהתחייבויות, רכישה או סגירת חוב באמצעות הלוואת גישור לפרק זמן קצר (בין שבועות למספר חודשים) ידוע וקבוע מראש. הלוואת הגישור ניתנת כאשר הלווה יודע ברמת ודאות גבוהה מאד שהוא צפוי לקבל, סכום כסף שבאמצעותו יוכל לפרוע את הלוואת הגישור.

ההלוואה מסייעת ללווה לנצל הזדמנויות עסקיות, לעמוד בהתחייבויות שונות, לרכוש מוצרים שונים או נכס, לסגור חובות ועוד.

באמצעות ההלוואה הייעודית הניתנת בדרך כלל לפרק זמן קצר, בין מספר שבועות למספר חודשים, הלווה יכול להשתמש בכסף בהתאם לצרכיו. עם זאת, חשוב לציין כי בנקים וגופים פיננסים חוץ בנקאיים מעניקים את הלוואות הגישור רק במקרים בהם הלווה יכול להוכיח ברמת ודאות גבוהה כי הוא צפוי לקבל סכום כסף באמצעותו יוכל לפרוע את ההלוואה. כך לדוגמה, ניתן לקבל את ההלוואה כאשר הלווה מציג מסמכים המוכיחים בוודאות גבוהה קבלת כסף בעתיד הקרוב לעין, למשל תכנית חיסכון העומדת להשתחרר בקרוב, קרן השתלמות העומדת להיפתח, ובמקרים בהם עומדים לרכוש נכס ובמקביל מוכרים את הנכס הקיים וממתינים לתמורה.

ממי כדאי לקחת הלוואת גישור?

כדי לקחת את ההלוואה הנוחה והאטרקטיבית ניתן לפנות לבנקים המסחריים, כל הבנקים מציעים מסלולים של הלוואות גישור בתנאים שונים. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי בפועל חברות המימון הפרטיות הפועלות מחוץ למערכת הבנקאית מסוגלות לספק פתרונות מתקדמים ואיכותיים יותר. חברות המימון החוץ בנקאי מתאימות הלוואות גישור באופן מהיר ויעיל בהתאמה מושלמת לצורכי הלווה, ובמקרים מסוימים הן מציעות תנאים נוחים ואטרקטיביים יותר בהשוואה לתנאי ההלוואה בבנקים המסחריים.

ישנם 3 סוגי הלוואות גישור:

  • הלוואת בולט – הסוג הנפוץ ביותר של הלוואות גישור, בהלוואת בולט הלווה משלם רק את הריבית ועליו לפרוע את הקרן בתשלום אחד בסוף תקופת ההלוואה.
  • הלוואת בלון – הלווה פורע את הקרן והריבית בתשלום אחד בסוף תקופת ההלוואה.
  • הלוואת חסד (גרייס) – הלוואת גרייס מאפשרת ללווה לדחות את תשלומי ההחזר על הקרן והריבית לתקופה מסוימת, בהתאם לחוזה הנחתם בינו לבין הגוף המממן.

בדרך כלל הלוואות גישור ניתנות לתקופה של מספר חודשים עד 3 שנים, בהתאם למדיניות הגוף המלווה.

הלוואות לוקחים רק בעזרת אופק קפיטל

אופק קפיטל היא מהחברות המתקדמות בישראל במתן אשראי חוץ בנקאי לעסקים קטנים ובינונים. החברה מציעה מגוון רחב של מסלולי מימון ופתרונות יצירתיים הנוגעים למימון עסקים קטנים ובינונים. בין היתר, אופק קפיטל מציעה מספר מסלולים גמישים של הלוואות, בין היתר הלוואות גישור שנתפרות אישית לצרכי של הלקוח.

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email