אופק קפיטל
אשראי שמבין עסקים

אשראי שמבין עסקים

אופק קפיטל מספקת פתרונות אשראי לעסקים קטנים ובינוניים – בדגש על מהירות, יעילות ושירותיות. אנחנו מלווים עסקים איכותיים ויציבים, הזוכים מאיתנו למענה שמשפר את תזרים המזומנים ומעניק אופק למימוש פוטנציאל הצמיחה. ניתוח מעמיק של בקשת האשראי, הדוחות הכספיים ונתונים נוספים הרלוונטיים לפעילות העסק, מאפשר לנו לגבש את פתרון האשראי המתאים ביותר לצרכיהם, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.

למה דווקא אנחנו?

אשראי עסקי הוא כמו אוויר לנשימה. כמעט כל עסק צריך אשראי לאורך שלבי ההתפתחות העסקית – החל מההקמה, דרך התפעול השוטף ועד לפיתוח ולצמיחה. אך המציאות בשטח מראה כי המענה הבנקאי לרוב אינו תואם את צרכיהם ואת ציפיותיהם של בעלי עסקים. לכן עסקים רבים מחפשים אלטרנטיבה חוץ-בנקאית איכותית ואמינה, שאומרת 'כן' היכן שגופים אחרים אומרים 'לא'. במילים אחרות, הם מחפשים אשראי שמבין עסקים. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

יושרה תחילה

לקוחותינו זקוקים ליותר מאשראי – הם זקוקים לשותף אמין לדרך, שיבין את הפוטנציאל הטמון בהם, שינתח את צרכיהם באופן מקצועי ושיעניק להם כלים פיננסיים להתפתחות עסקית. היושרה האישית הגבוהה של המומחים שלנו באה לידי ביטוי לאורך כל התהליך, החל מהניתוח העסקי הראשוני, דרך גיבוש פתרון אשראי בהתאמה אישית ועד לליווי בהתאם לצרכי מימון שוטפים.

מימון לעסקים

לעסקים קטנים ובינוניים רבים קיים צורך בהלוואות סולו, אך מחזורי המכירות שלהם אינם מאפשרים להם לעבור את תנאי הסף אצל רוב גופי המימון ולקבל מענה ראוי לצרכיהם. המתודולוגיה הייחודית שלנו מאפשרת לנו לנתח את הפעילות שלהם במהירות ולספק פתרונות אשראי גם היכן שגופי מימון אחרים בשוק יענו בשלילה.

בנוסף להלוואות סולו, אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות אשראי לצרכים עסקיים ספציפיים, החל מניכיון צ'קים, מימון ציוד ומימון יבוא ועד לפקטורינג.

זמינות, זריזות ויעילות

אופק קפיטל דוגלת בתהליכים מהירים ופשוטים. אנו חותרים לצמצום הבירוקרטיה למינימום ההכרחי, להעלאת רף היעילות, ולמתן פתרונות תוך 48 שעות. כך יכולים בעלי העסקים אותם אנו מלווים להתמקד בדבר החשוב באמת: ניהול ופיתוח העסק.

רצים איתך קדימה

אצלנו, מקצועיות פיננסית ויחס אישי באים יד ביד. מצד אחד, אנו משתמשים בכלי הניתוח הכלכליים המתקדמים ביותר. מצד שני, אנו רואים את האנשים שמאחורי הנתונים, ומחויבים להעניק לכל עסק יחס אישי וענייני. אנחנו רצים עם הלקוחות שלנו קדימה. הם מנוע הצמיחה של המשק הישראלי, ואנחנו גאים לסייע להם בדרכם להצלחה.