יועצים

ללוות עסקים בצמיחה במקצועיות ואחריות

עסקים וחברות רבות צמחו במשך שנים מתוך התמקצעות הבעלים בתחומם או כ-"ירושה" של עסק משפחתי שהעובר מדור לדור. העניין הוא שאותו עסק קטן הוא עסק אחר כשהוא משנה את גודלו והופך לבינוני או גדול. הצרכים של העסק משתנים לאורך חייו גם אם לא היו שינויים חיצונים.

העידן המודרני שאנחנו חיים בו מאופיין בקצב שינויים מאד גבוה. על כן, מעבר להתאמות שעסקים צריכים לבצע עקב שינויים פנימיים כאמור, הם חייבים לבצע התאמות נוספות עקב שינויים סביבתיים.    

כדי להמחיש את הצורך, ניקח את 2020 כנקודת התחלה: מגיפת קורונה, פלישת רוסיה לאוקריינה, בעיות שינוע עולמיות, מחסור בסחורות, מחסור באנרגיה, אינפלציה, עליית ריבית, מחסור באשראי ועוד. שינויים אלו דורשים התאמות בפעילות העסקית, בין היתר בדרכי השיווק והמכירה, ניהול כח האדם, ניהול כספים ועוד.

הצורך בניתוח איכותי של הסיכונים וההזדמנויות וביצוע התאמות בעסק מביאה בעלי עסקים רבים להיעזר בייעוץ עסקי מקצועי.

הפתרונות הניתנים על ידי יועצים המלווים התאמות ותהליכים עסקיים של חברות הינם מגוונים וחלקם נוגעים בתהליכי מימון ואשראי, פה אנחנו נכנסים לתמונה.

אנחנו מקבלים בברכה עבודת יועצים מוסמכים, ומסייעים בידם לבצע למידת עומק פיננסית של העסק והחברה ושותפים לתכנון יצירתי של פתרונות האשראי העומדים לרשותה במסגרת מגוון המוצרים שלנו. 

באופק קפיטל עושים הכל כדי לאשר בקשות אשראי שמגיעים מיועצי הבית שלנו.

הצטרפו ליועצי הבית של ׳אופק קפיטל׳

לחברת אופק קפיטל שורה מובילה של ״יועצי בית״ המקיימים איתנו פעילות שוטפת בסינרגיה מלאה כאשר טובת הלקוח עומדת לנגד עינינו ומובילה את תהליך קבלת ההחלטות בהוצאת העסקאות אל הפועל. המקצוענים שלנו ממפים עבור היועץ והלקוחות מכלול של פתרונות אפשריים.

רוצים להצטרף לקבוצת יועצי הבית של אופק? שלחו לנו פניה אל [email protected]

ללמוד אשראי ופתרונות מימון מהמקצוענים של אופק קפיטל

יועצים יקרים, רוצים להרחיב את ההתמקצעות שלכם בתחום אשראי ופתרונות מימון חוץ בנקאיים? ׳אופק קפיטל׳ מקיימת ימי עיון ולמידה על מנת להעמיק את הידע של יועצי עסקיים בליווי פיננסי של חברות ועסקים.

מלאו את פרטיכם כאן ונשלח לכם עדכון שוטף על ימי ׳עיון ולמידה ליועצים׳ מבית אופק קפיטל.

טלפון ליצירת קשר 050-9722117

ניהול תזרים שוטף בעידן השוטף +
מימון רכש, ספקים, ייבוא והפצה.
בנייה, תעשייה וייצור.
דילוג לתוכן