הלוואות לעסקים בהקמה וליזמים ממקור חוץ בנקאי – משתלם לכם יותר

הזמנים המודרנים מעוררים יזמים מידי יום, וכל החלומות והשאיפות שלהם מובילות אותם לרצון לפתוח עסק, אך למעשה, פתיחת עסק איננה תמיד דבר פשוט, ורעיונות גדולים וטובים דורשים פעמים רבות מימון בהתאם. בעלי העסקים בישראל מתקשים לגייס אשראי לצרכים עסקיים, וכשמדובר בגיוס הלוואות לעסקים בהקמה, שרק מתחילים את דרכם, זה קשה כפליים. בדרך כלל נאלצים היזמים להביא הון עצמי גבוה באופן עצמאי, הם נדרשים להציג בטחונות ברמה גבוהה או לפנות לערבים.
לא סתם ריבית בנק ישראל נמצאת ברמה נמוכה בשנים האחרונות. הורדת הריבית נעשתה כצעד לעידוד הכלכלה ובמטרה לעודד צרכנים ובעלי עסקים לקבל אשראי בקלות, כך שלא ייאלצו לשלם סכומים גבוהים עבור הלוואות. אך בפועל תמונת המציאות קצת פחות מעודדת, מכיוון שהבנקים בוחרים לפי ריאות עיניהם את גובה העמלות אותם ישלמו הלווים עבור הלוואות לעסקים.

לאילו עסקים ניתנות ההלוואות הללו?

– עסק בהקמה, המוגדר כעסק שטרם ייצר הכנסות וטרם החל בפעולתו העסקית, והוא זקוק למימון עבור השקעה ראשונית לצורך תחילת פעילותו. לצורך קבלת ההלוואה על העסק להיות רשום במשרדי המע"מ ולקבל תעודת עוסק מורשה.
– עוסק פטור, חדש או וותיק, המבקש הלוואה עבור השקעה לטובת גידול הכנסות העסק ושינוי הסטטוס לעוסק מורשה או חברה בע"מ. במקרים אלו ההלוואה ניתנת בדרך כלל עבור רכישת מלאי או מכונה, שתגדיל את תפוקת העסק ומחזור ההכנסות.
– כשבעל עסק מתפעל את העסק ממקום מגוריו, והוא מעוניין להעתיק את פעילותו למתחם מסחרי לצורך פעילותו העסקית.

כיצד ניתן לגייס הלוואות לעסקים בהקמה?

פרט לבנקים, רשאי היזם, המעוניין להקים עסק לפנות לגופים חוץ בנקאיים לצורך הלוואה לעסק. באופק קפיטל ההלוואות מפוקחות על ידי הרגולטור, ודווקא כשהבנק מסרב ליזם, אנחנו מצליחים להתגמש.
בואו נהיה כנים, אף על פי שהריבית עבור ההלוואה עשויה להיות דומה לזו של הבנקים, אנחנו נדרוש מכם פחות ערבונות ועניק לכם מסלול החזרים וגובה החזרי הלוואה אופטימליים, כך שהסיכון שלכם יהיה נמוך יותר.

הלוואה באמצעות קרנות ממשלתיות

מדינת ישראל מכירה בקושי של היזמים להקים עסק חדש. דרוש תקציב התחלתי (לעיתים לא קטן) על מנת להניע את הגלגלים, ודרוש גם זמן חסד לטובת התקדמות העסק, התפתחותו ופעילות שוטפת. לטובת העניין המדינה מעודדת את היזמים בעזרת קרנות בערבותה, כשההנחה הבסיסית העומדת מאחוריהן היא, שעסקים מתחילים בדרך כלל זקוקים גם לעובדים, וכל עסק חדש מקטין את אחוזי האבטלה במשק. לצד לקיחת ההלוואה חשוב להביא תוכנית עסקית נכונה, המשפרת את סיכויי ההצלחה של העסק, ומכאן הדרך להצלחה היא במקרים רבים רק עניין של זמן.

שירותים פיננסיים נוספים לעסקים קיימים

פעמים רבות נקלעים עסקים למשבר כלכלי בגלל תזרים מזומנים נמוך. במקרים אלו מסייעת אופק קפיטל לעסקים במגוון דרכים:
ניכיון צ'קים – המרת צ'קים דחויים לכסף מזומן.
– מימון רכש וספקים.
– מימון חשבוניות – המרת חשבונית דחויה לכסף מזומן.
הלוואות גישור – הלוואות על סמך כספים שהלווה צפוי לקבל בעתיד.

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אלטרנטיבה חוץ-בנקאית איכותית ואמינה.
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם.