בעלי עסקים? אל תחכו לבנק! גוונו את מקורות האשראי שלכם עוד היום

גם בימים כתיקונם חשיבות גיוון מקורות האשראי הינו ראשון במעלה. גיוון נכון ישפר באופן דרסטי את כושר הישרדות העסק שלכם, על אחת כמה וכמה בתקופות של חוסר יציבות כלכלית ואי-ודאות.

מכירים את הביטוי "לא כדאי לשים את כל הביצים בסל אחד"? הדבר נכון גם כשמדובר בגיוס אשראי לעסק. מגפת וירוס הקורונה שאיתה אנחנו מתמודדים זה כמה חודשים רק חידדה את החשיבות שבפיזור מקורות האשראי לעסק שלכם. המשבר הכלכלי שנוצר בעקבות המגפה פגע במשק באופן דרמטי. ההגבלות הרבות, ההנחיות והריחוק החברתי הנחיתו מכה על עסקים רבים, ואם לא די בכך, מתוך חשש לחובות מסופקים, הבנקים הקשיחו עמדות והלכה למעשה מעמידים אשראי בתנאים יותר נוקשים  – בין אם על ידי צמצום האשראי בין אם הגדלת שיעורי ריבית ודרישת חיזוק הבטוחות. וכך למעשה נוצר מחסור באשראי מה שהוביל למשבר אשראי.

המדינה מצידה, מנסה למנוע מהמשק להיכנס למיתון ומעניקה חבילות סיוע בדמות של מענקים והלוואות והכל מתוך ניסיון כנה לחלץ את המשק הישראלי ממשבר הקורונה. לצערנו, מסתמן שחבילות הסיוע לעסקים לא מספקות ולשם השוואה קטנות ופחות יציבות בהרבה מחבילות הסיוע שהציגו מדינות מפותחות אחרות.

כלומר, אם בימי שגרה גיוון מקורות האשראי לעסק שלכם הוא חשוב להגדלת כושר הישרדותו, הרי שבתקופות מאתגרות כמו במשבר הקורנה, הגיוון חשוב כפליים ויפה שעה אחת קודם.

לכן, חשוב מאד שהעסק לא יהיה תלוי במקור אשראי בודד שעלול לסגור לכם את "הברז" או להנמיך לכם את הזרם.

אז מהו אשראי חוץ-בנקאי, ואיך הוא יכול לעזור לך?

אשראי חוץ בנקאי הוא כל אשראי שנלקח מחוץ לבנק. אם הגעתם לגוף מקצועי, קבלת אשראי חוץ בנקאי אמורה להיות תהליך לא מסובך, מהיר ויעיל. פתרונות האשראי החוץ-בנקאים יעזרו לכם להשלים את צורכי האשראי של העסק ויבואו בנוסף לאשראי הבנקאי.

כך תוכלו להנות מקו אשראי נוסף (מעבר לבנק) זמין שמספק פתרונות מידיים, בזמן אמת, התפורים למידות העסק שלכם. חשוב לציין שפתיחת הדלת אצל גורם מממן חוץ בנקאי ברוב המקרים לא עולה כסף ואם לא משתמשים באשראי לא מחויבים בגינו.

איך אדע אם אשראי חוץ-בנקאי מתאים לי?

אנחנו באופק קפיטל מציעים לכם בדיקת זכאות ללא עלות. כפי שבכל תחום אחר בניהול העסק שלכם אתם פונים לאנשי מקצוע, כך גם בהשגת אשראי לעסק שלכם. אנחנו פועלים מתוך הבנה שכל עסק הוא שונה ולכן גם זקוק לפתרון המותאם לצרכים הייחודיים שלו. הניסיון העשיר שלנו וטווח פתרונות האשראי שאנחנו מציעים – מהלוואות סולו, ניכיון שקים ומימון חשבוניות– יעזרו לכם לייצב את העסק שלכם כלכלית ולשרוד כול אי-ודאות שתגיע לכיוונכם, היום ובעתיד.

להתאמת פתרון אשראי שמתאים לצרכי העסק שלך, השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי לידיעתך, בהתאם לחוק נתוני אשראי, בכוונת חברת אופק קפיטל אשראי עסקי בע"מ לקבל חיווי אשראי לגבי לקוח מלשכת אשראי בשאלה אם להעמיד אשראי / הלוואה שהתבקשו (לפי העניין). לשם קבלת החיווי לשכת האשראי תגיש לבנק ישראל בקשה לקבלת נתוני האשראי לגבי הלקוח הכלולים במאגר נתוני אשראי של בנק ישראל.

שתף את הפוסט:

דילוג לתוכן