אשראי עסקי – המפתח להמשך פיתוח העסק

אשראי עסקי – המפתח להמשך פיתוח העסק

עסקים רבים מנסים להמנע מלקחת אשראי עסקי, אשראי עסקי גורם לבעלי העסקים להלחץ ולהרגיש שהם מאבדים שליטה כלכלית על העסק מאחר ואשראי עסקי גורר שימוש בכסף של המלווה וגורר אחריו ריביות ודורש ערבונות.
בעלי עסקים מעדיפים לעיתים רבות להשתמש אך ורק בתזרים המזומנים הטבעי של העסק ולהמנע מלקחת אשראי עסקי.
כך התחושה של בעל העסק שהוא לא מסתכן ומשתמש רק בכספים הקיימים.
אסטרטגיה עסקית כזו יכולה להוות מכשול עבור העסק מאחר ואשראי עסקי המגדיל את תזרי המזומנים יעזור לבעל העסק לפתח את העסק בזמן יותר קצר וכך יוכל להשתמש בכספי הרווחים על מנת להחזיר את ההלוואה.
כמובן שאשראי עסקי הוא אינו פיתרון בכל מצב ואין סיבה לסכן את העסק ולהגיע למצב שקשה להחזיר את ההלוואה אלא צריך לדעת מתי לקחת, כמה כדאי לקחת ולאיזו תקופה.
במידה ולוקחים את האשראי העסקי המתאים לכם ביותר אותו אשראי יעזור לעסק לשגשג וישמש מנוף להצלחה.
עוד סיבה שבעלי עסקים נרתעים פעמים רבות לקחת אשראי עסקי היא הקושי לקבל את האשראי.
במידה ובעל עסק קטן מגיע לבנק ומבקש לקבל הלוואה, המטפל מבקש לעיתים קרובות ערבויות שקשה להמציא עבור הבנק ותנאי תשלום לא אטרקטיביים עבור בעל העסק.
אצלנו באופק קפיטל אנחנו הופכים את התהליך למהיר , יעיל ואפקטיבי עבור העסק. האינטרס שלנו משותף, מתן הלוואה נכונה עבור העסק שלך תסייע לו לצמוח ותשאיר אותך לקוח מרוצה בחברה שלנו. כל תהליך של מתן אשראי עסקי מתחיל בפגישת ייעוץ ללא תשלום בה אנחנו עוברים ביחד על נתוני העסק ופרטי האשראי העסקי על מנת להתאים עבורך ועבור העסק שלך את הפיתרון הטוב ביותר שיביא לצמיחה ולא יהווה נטל עבור העסק.
מתעניין באפשרויות אשראי עסקי? פנה אלינו עוד היום: 072-3938880

שתפו:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי לידיעתך, בהתאם לחוק נתוני אשראי, בכוונת חברת אופק קפיטל אשראי עסקי בע"מ לקבל חיווי אשראי לגבי לקוח מלשכת אשראי בשאלה אם להעמיד אשראי / הלוואה שהתבקשו (לפי העניין). לשם קבלת החיווי לשכת האשראי תגיש לבנק ישראל בקשה לקבלת נתוני האשראי לגבי הלקוח הכלולים במאגר נתוני אשראי של בנק ישראל.

אלטרנטיבה חוץ-בנקאית איכותית ואמינה.
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם.