מי אנחנו

אופק קפיטל מתמחה במתן אשראי לעסקים וליזמי נדל”ן

בשנים האחרונות, נוצר פער משמעותי בין הצורך של עסקים בקבלת אשראי בנקאי לבין האשראי הניתן בפועל על-ידי הבנקים. 
המחסור המתמשך באשראי בנקאי והתהליך הבירוקרטי הארוך והמתיש לקבלתו, מובילים בעלי עסקים ויזמים לחיפוש אחר אלטרנטיבת אשראי אפקטיבית ונוחה.

פה בדיוק, אופק קפיטל נכנסת לתמונה.

אופק קפיטל מציעה קשת רחבה של פתרונות יצירתיים בכל תחומי האשראי העסקי – באופן מהיר ויעיל, תוך ליווי אישי, בכדי להתאים את חליפת המימון הנדרשת לכל לקוח. אנו פועלים בשני ערוצים של מסלולי אשראי – מימון לעסקים ומימון ליזמי נדל”ן.

קהל היעד שלנו למתן אשראי כולל עסקים איכותיים ויציבים מכל ענפי המשק, הזקוקים לליווי פיננסי לטובת פיתוח העסק והתפעול השוטף שלו. כמו כן, כולל קהל היעד, יזמי נדל”ן מנוסים בעלי צורך בהון נוסף על מנת להוציא מיזמים אל הפועל. אופק קפיטל שמה במרכז את צורכי הלקוח ומבצעת ניתוח כלכלי של העסק, המתבסס על דוחו”ת כספיים, היקף האשראי המבוקש, מצב השוק ושיקולי מס על-מנת להציע את פתרון המימון האופטימלי.

אופק קפיטל רואה כערך עליון את בניית מערכת היחסים האישית עם הלקוח ומציאת פתרונות מימון מיטביים עבורו. אנו מלווים את לקוחותינו בדיסקרטיות תוך שמירה על האינטרסים העסקיים שלהם. אופק קפיטל גאה להיות חלק מעולם של יזמות עסקית איכותית ומובילה ולהוות מנוע עזר לצמיחה והצלחה של עסקים בישראל.

הצוות

Guy

גיא סגמן

מתמחה בתחום המימון העסקי בישראל במשך למעלה משמונה שנים. בעל ניסיון עשיר ביזמות עסקית, בהקמה ובניהול פרויקטים. לאחר המשבר הפיננסי שפקד את ארה"ב ב-2009 התמקד בהשקעות נדל"ן למגורים בארה"ב. בשנה האחרונה ייסד יחד עם אמיתי את אופק קפיטל, תוך אמונה כי עסקים קטנים ובינוניים בישראל אינם מקבלים מענה מספק לצרכי האשראי שלהם.

אמיתי

אמיתי קלמר

כיהן חמש שנים כסגן נשיא בדויטשה בנק, אחד מבנקי ההשקעות המובילים בעולם, והתמחה בהנפקות, מיזוגים, רכישות וגיוסי חוב של חברות טכנולוגיה בארה״ב. בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת MIT שבמסאטצ'וסטס, תואר שני במדעי המחשב מהמרכז הבינתחומי, ותואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה מאוניברסיטת תל-אביב. שירת שש שנים ביחידת המחקר והפיתוח של חיל הקשר והוביל פיתוח של פרויקטי תקשורת אל-חוטית לכוחות היבשה. השתחרר בדרגת סרן.